motoger

Wałek rozrządu Audi 90

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Wałek rozrządu Audi 90
Wałek rozrządu Audi 90
Wałek rozrządu Audi 90
Wałek rozrządu Audi 90
Wałek rozrządu Audi 90
Wałek rozrządu Audi 90
Wałek rozrządu Audi 90
Wałek rozrządu Audi 90

Sprzedawcy części do Audi 90:

auto części gliwice
części moto2
części używane poznań
giełda części moto2.pl
auto kasacja części używane
części uzywane samochodowe
auto szrot samochodowy
giełda części używanych samochodowych poznań
części używane amerykańskie
auto części słomczyn
części szrot samochodowy
moto2.pl
auto czesci zamienne
części używane opel
giełda części
giełda części poznań
czesci samochodowe uzywane
auto części
auto części poznań
giełda części śląsk
moto2
auto części warszawa
gielda czesci
auto części zamienne
auto szrot
giełda części słomczyn
zamienne czesci samochodowe
giełda części samochodowych

Cena Wałek rozrządu Audi 90 Cena

Sprzedawcy części samochodowych Audi 90 możesz tutaj kupić sporo sprawdzonych części używanych o nazwie Wałek rozrządu. Na naszym portalu ogłoszeń znajdziesz części w kategorii Silnik. Powyżej widoczna część używana samochodowa wstawiona przez wystawiającego w słoneczny dzień 2025-01-13 a na dodatek to ogłoszenie jest ważne przez cały czas aż do dzisiejszego pięknego dnia 2025-02-24 - numer oferty 31303831. Część używana Wałek rozrządu do Audi 90 i wstawiona została do taniej sprzedaży. Sprzedający części ma na regałach 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Wałek rozrządu Audi 90 1.9 2003 SUV. Tanio Wałek rozrządu Audi 90 1.9 2003 SUV. Ten samochodzik ma ciekawą pojemność, bo tylko 1.9 i wyprodukowano go w roku 2001. Nadwozie tego pojazdu to SUV i to auto wyprodukowano przez producenta Audi. Ten model 90 dostępny jest w wersjach Standard, GE4444, coupe, audi, sedan.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie znalazłem kiedyś wałek rozrządu . Mogę zabrać się za naprawę podobno bezawaryjnego Audi 90. Pamiętam moją pierwszą jazdę i test przed zakupem Audi 90. Szukałem takiego auta całe życie i wreszcie mam. Widziałem wczoraj w gazecie że Audi 90 W niemieckich komisach można znaleźć ładny egzemplarz z małym przebiegiem i bezwypadkowy. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Audi 90 bo mnie to nie interesuje. Czytałem że są o najczęściej występujące usterki w Audi 90. Jestem dumny z posiadania tego auta. Czytałem na forum jak samemu wymienić wałek rozrządu do 90. Na auto szrot samochodowy jeżdżę tylko do Śrem. Duży auto złom samochodowy z magazynem na którym są części używane do większości aut. Fajnie że mają dużo części przynajmniej mają na miejscu wałek rozrządu. Poszukałem wałek rozrządu na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Jak nie dostanę wałek rozrządu na motoger.pl to już nigdzie nie kupię. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
No wspaniale wyjeżdżam z marketu a tam jakiś osioł uderza w mój samochód Audi 90. Chyba będę na motoger musiał poszukać wałek rozrządu. I nie bardzo miałem w głowie gdzie poszukać ale wpadłem na Forum Audi 90. Bardzo chętnie porozmawiam z nauczycielem aby naprawić wałek rozrządu w Audi 90. To chyba nie jest duża usterka bo znajomi jej nigdy nie mieli Po smacznym śniadaniu będę ogarnięty i nie rozwalę wałek rozrządu do Audi 90. Stwierdziłem że poszukam w Internecie na motoger i tanio kupię wałek rozrządu. Kasa nie leży na ulicy więc kupiłem części w Śrem. Było tam mega dużo wałek rozrządu. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Audi 90 na części.  


KONTAKT

tanio Wałek rozrządu Audi 90

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Wałek rozrządu Audi 90
Wałek rozrządu Audi 90 Wałek rozrządu Audi 90
Copyright © 2025. MOTOGER.pl